لوگو دکتر زخم
لوگو دکتر زخم

اولتراسوند

اولتراسوند

طبق بررسی های بعمل آمده  ، اولتراسوند با ایجاد لرزش درسطح پوست سبب بیدار شدن یاخته های پوستی می شود که این امر نقش مهمی در فرآیند ترمیم و درمان زخم ، ایفا می کند.

مزایای استفاده از تکنیک درمانی اولتراسوند

این تکینک نوین درمانی در حال حاضر شیوع زیادی در درمان زخم ها پیدا کرده است. بیماران دیابتی و افراد مسن به منظور ترمیم و درمان زخم پای دیابتی خود می توانند از این تکنیک موثر بهره برند.

هنگام استفاده از اولتراسوند تنها سلول ها بیدار می شوند و تاثیر آن بر تسریع روند بهبودی و ترمیم زخم می باشد که به دنبال این مزیت ارزنده ، بیمار متحمل عارضه ی جانبی نمی شود.

 دکتر زخم  به صورت فوق تخصصی با تکیه بر دانش نوین درمان انواع زخم و استفاده از متخصصین مختلف درحوزه های درمانی ، آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد.

به منظور برقراری ارتباط با دکتر زخم از راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید:

شماره های تماس:   ۲۲۰۷۳۱۲۵ ۰۲۱   /   ۵۲۴۸۰۲۴۰۹۳۹    و  صفحه اینستاگرام

تکنیک درمانی اولتراسوند یک تکنیک مکمل و کمکی در کنار سایر روش های درمانی می باشد. بطور مثال در افراد دیابتی که زخم پای دیابتی دارند ، لازم است تا با کنترل میزان قند خون و مراقبت های لازم از تکنیک های مکمل و کمی برای بهبود هرچه سریعتر زخم های خود بهره گیرند.

با توجه به بی عارضه بودن روش اولتراسوند ، محققین بر این باورند که ، در طی سال های آتی این تکنیک درمانی از اهمیت بالایی برخوردار می گردد.

درمان زخم های دیابتی با اولتراسوند

همانطور که می دانید اگر میزان قند خون به مدت طولانی افزایش یابد و اقداماتی جهت کاهش و کنترل آن انجام نگیرد، اعصاب آسیب می بینند که در نتیجه ی این امر زخم های کوچکی در نواحی تحتانی بدن ، مخصوصا پاها ایجاد می شوند. این زخم ها در ابتدا علائمی ندارند و فرد ممکن است متوجه وجود زخم ها نشود. اگر افراد دیابتی مراقبت های لازم جهت کنترل بیماری خود نداشته باشند، زخم ها عمیق می شوند و عوارض نامطلوب و غیرقابل جبرانی برای فرد ایجاد می کنند و حتی در مواقعی برای برطرف کردن عوارض ایجاد شده، ممکن است عضو مورد نظر قطع شود.

اولتراسوند
اولتراسوند
  • طی تحقیقات بعمل آمده در سال 2015 ، مشخص شد که با بهره گیری از اولترا سوند با شدت کنترل شده و کم، زخم های پوستی سریعتر درمان و ترمیم می شوند.
  • درمان زخم های دیابتی با اولتراسوند ، دارای مزیت های فراوانی می باشد که از میان آن به بهبودی سریع تر زخم پای دیابتی و هزینه ی مناسب این تکنیک درمانی می توان اشاره کرد.

طریقه ی درمان زخم از اهمیت بالایی برخوردار است. با گسترش فناوری پزشکی تکنیک های نوینی در جهت درمان و ترمیم انواع زخم ها ابداع شده اند. با این حال بکارگیری این تکنیک های جدید نیازمند دانش و مهارت بالا می باشد تا روند بهبودی و ترمیم زخم با موفقیت طی شود.  بنابراین توصیه می شود به منظور درمان زخم ، به بهترین مرکز درمانی زخم مراجعه کنید.

لوگو دکتر زخم

کلینیک دکتر زخم

کلینیک دکتر زخم فعالیت خود را در خصوص درمان تخصصی انواع زخم و اسکار از سال 1388 با تکیه بر دانش نوین آغاز کرده است. از جمله متخصصین حوزه های درمانی کلینیک، کارشناسان متخصص زخم، جراحان پلاستیک ترمیمی، جراحان عمومی، ارتوپدی، عفونی و داخلی می باشد. توجه داشته باشید که متخصصین حاذق در این کلینیک با به کارگیری جدید ترین ابزار ها و تجهیزات پزشکی در جهت درمان انواع زخم باعث شده اند تا نتایج مطلوب و ارزشمندی حاصل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا